Logo Logo

Dziennik budowy

Październik 2020

Pomimo deszczowej pogody udało nam się wykonać kilka zdjęć, które przybliżą Państwu nasze najnowsze osiągnięcia budowlane. Gotowe elewacje na budynkach pierwszego etapu zostaną niedługo wzbogacone o elementy drewnopodobne, które podkreślą charakter budynków. Na drugim etapie montowana jest więźba dachowa, a trzeci etap w porę zabezpieczony odpowiednim tempem prac przed wszechogarniającym o tej porze roku błotem, umożliwia pracownikom budowę kolejnych kondygnacji.

Wrzesień 2020

Podczas wakacji pracownicy na naszej budowie nie wypoczywali, we wrześniu można zobaczyć prawie gotowe elewacje na budynkach ABC od strony ogrodów a elewacje budynków D pokrywane są właśnie tynkami. Na drugim etapie mamy już stropy nad piętrami budynków w zabudowie szeregowej oraz w budynkach D. Na zdjęciach prezentujemy również płytę fundamentową budynków ABC z trzeciego etapu.

Sierpień 2020

W sierpniowej galerii prezentujemy kolejną serię zdjęć z naszej budowy. Budynki ABC na pierwszym etapie wyglądają bardzo okazale zwłaszcza po wypełnieniu przestrzeni ogrodów humusem. Trwają prace elewacyjne na budynkach D. W budynkach E i F pojawiły się okna. Na drugim etapie przygotowujemy stropy nad piętrami budynków ABC oraz D. Budynki F powoli „wychodzą” z ziemi… czemu przygląda się z zaciekawieniem tajemniczy obserwator:)

Lipiec 2020

Tempo prac budowlanych w lipcu, mimo okresu wakacyjnego, nie zwalnia – częściowo wykonane zostało pokrycie dachów i elewacja budynków w pierwszym etapie. Na drugim etapie w większości już ułożone zostały stropy nad parterami.

Czerwiec 2020

W czerwcu rozpoczęliśmy prace elewacyjne na budynkach B, pojawiły również okna oraz dachy w budynkach ABC, na drugim etapie budowy położony został strop nad garażami pierwszego szeregu ABC.

Maj 2020

Na budynkach pierwszego etapu widać już dachy. W części budynków zostały zamontowane również okna. W drugim etapie zakończyliśmy prace przy stanach zero budynków D, natomiast na budynkach ABC trwają prace przy wznoszeniu ścian garaży.

Kwiecień 2020

W kwietniu jest bardzo intensywnie… Święta Wielkanocne a w tle zarówno zjawiska pogodowe, przyrodnicze, epidemia koronowirusa i izolacja społeczna, tymczasem na naszej budowie nic zaskakującego się nie wydarzyło, może poza niespodziewanym rozpoczęciem budowy etapu drugiego osiedla Willove’go oraz rozmiarami wykopu pod zbiornik do retencji wody deszczowej. Tak jak dotychczas prace realizowane są przed czasem, postępy widoczne są z dnia na dzień. Dla tych z Państwa, którzy z przyczyn oczywistych nie mogą osobiście przekonać się  jak wygląda obecnie budowa naszego osiedla, prezentujemy najświeższe zdjęcia…

Marzec 2020

Mimo deszczowej końcówki lutego i wietrznej pogody na początku marca na budowie osiedla Willove’go widać znaczne postępy prac, zarówno na budynkach szeregowych ABC jak i wolnostojących E i F. Natomiast budynki D wyglądają wręcz imponująco o czym możecie się Państwo przekonać przeglądając najnowsze zdjęcia w galerii Dziennika Budowy.

Na koniec marca dodajemy jeszcze kilka zdjęć, w tym również z rozpoczęcia prac na drugim etapie.

Luty 2020

W lutym pojawiły się kolejne kondygnacje. Na budynkach ABC położone zostały stropy nad częścią parterów i rozpoczęto budowę ścian pietra. Widać już zarys klatki schodowej na zewnętrznych budynkach szeregowych. Stopień zaawansowania budowy w przypadku budynków D niedługo ukaże ich pełną bryłę. Rozpoczęta została również budowa zbiornika retencyjnego na deszczówkę.

Styczeń 2020

Trwają prace obejmujące stan zero budynków ABC – na prezentowanych w galerii zdjęciach widać już płyty stropowe nad garażami.
Na budynkach D, E i F powstają ściany parteru. Pogoda nadal sprzyja naszym pracownikom, tempo pracy nie zwalnia, a prace realizowane są przed czasem.

Grudzień 2019

Trwają prace obejmujące stan zero budynków. Powstały już fundamenty budynków DEF.
Płyta fundamentowa budynków szeregowych została zazbrojona i częściowo już zalana betonem. Pogoda sprzyja zatem wszystkie prace realizowane są przed czasem.

Listopad 2019

Obecnie trwają prace przygotowawcze związane z rozpoczęciem budowy. Na terenie inwestycji pojawiły się pierwsze maszyny, działka została ogrodzona i powstają zbrojenia fundamentów.

Październik 2019

W dniu 27 września 2019 roku otrzymaliśmy decyzję o pozwoleniu na budowę 67 budynków mieszkalnych jednorodzinnych dwulokalowych w zabudowie wolnostojącej oraz szeregowej. Decyzja stała się ostateczna w dniu 19.10.2019. Rozpoczęliśmy prace przygotowawcze do rozpoczęcia procesu budowlanego, już niebawem pokażemy postępy.

Youtube