Logo Logo
Poznajnaszą inwestycję
Poznajnaszą inwestycję

„Willove” jest kolejną inwestycją firmy TPR Sp. z o.o. S.K., specjalizującej się w atrakcyjnym budownictwie jednorodzinnym: szeregowym, bliźniaczym i wolnostojącym. Oferta Dewelopera skierowana jest przede wszystkim do osób poszukujących mieszkań przestronnych, funkcjonalnych, rodzinnych, zlokalizowanych w budynkach o ponadprzeciętnych walorach architektonicznych. Budowa będzie realizowana w 3 etapach, etap 1 - w okresie od listopada 2019 roku do czerwca 2021 roku.

Przyszli mieszkańcy osiedla z pewnością docenią jego ustronną i zaciszną lokalizację w południowej, bardzo popularnej dzielnicy Wrocławia - Wojszyce. Niebywałym atutem stać się może w niedalekiej przyszłości bezpośrednie sąsiedztwo z projektowanym aktualnie parkiem miejskim, tzw. „Klinem Wojszyckim” na obszarze ponad 63 ha oraz zaplanowanym do wykonania na 2022/2023 rok Zespołem Szkolno – Przedszkolnym przy ul. Asfaltowej, o którym więcej przeczytacie Państwo pod linkiem:

Zespół Szkolno - Przedszkolny

Wysokie mieszkania

Przestronne, bardzo wysokie mieszkania (nawet 3m) i funkcjonalne układy opracowywane zostały na podstawie wieloletnich doświadczeń i w oparciu o najważniejsze oczekiwania Klientów.

Niska intensywność zabudowy, budynki dwukondygnacyjne na osiedlu oraz maksymalnie trzykondygnacyjne na działkach sąsiednich gwarantują, że okoliczny teren nie stanie się przeludniony, głośny i nadmiernie użytkowany.

Przejdź do galerii

Duże powierzchniena jednym poziomie

Nowoczesna i wyważona architektura budynków, gwarantuje ponadczasową atrakcyjność i wysokie walory estetyczne osiedla mieszkaniowego.

Duże salony połączone z aneksami kuchennymi i otwartymi częściami komunikacyjnymi zaspokoją potrzebę odczucia prawdziwie dużej przestrzeni w częściach dziennych lokali (w praktyce najczęściej i najdłużej użytkowanych przez mieszkańców).

Wysokie i przestronne poddasza w budynkach szeregowych połączone z mieszkaniami zlokalizowanymi na piętrach, wprawdzie nieużytkowe, ale dają niezliczoną możliwość wykorzystania dodatkowej powierzchni.

Własny garaż

Liczne miejsca parkingowe zapewniono dzięki zamykanym, indywidualnym, wydzielonym garażom jedno- i dwustanowiskowym, a także miejscom parkingowym naziemnym wspólnym oraz przestrzeniom utwardzonym przed budynkami, które spowodują, że samochody nie będą stawiane w miejscach przypadkowych i zagwarantują parkowanie aut blisko mieszkania.

Zaciszna lokalizacja

Dobry dojazd do centrum miasta możliwy jest za pośrednictwem głównych arterii drogowych: ul. Grota Roweckiego, Borowskiej i Bardzkiej, a niewielka odległości do Autostradowej Obwodnicy Wrocławia i autostrady A4 to istotne atuty lokalizacji osiedla.

Izolacja od hałasu miejskiego osiągnięta jest przez kilkusetmetrowe zdystansowanie osiedla w stosunku do głównych arterii drogowych Wrocławia.

Szkoły podstawie i przedszkola położone są w zasięgu kilkuminutowego spaceru, cieszą się renomą, wysokim poziomem nauczania i wychowania najmłodszych pociech.

Zobacz lokalizację na mapie

Zielone okolice osiedla

Pełne wykończenie terenów wspólnych: oświetlone ulice, skwery zielone, miejsca do parkowania, zagwarantują możliwość mieszkania na pięknym osiedlu, w pełni zagospodarowanym i o ujednoliconej stylistyce.

Skwery zielone wspólne zostaną zaaranżowane przez dewelopera tak, aby uatrakcyjnić wygląd osiedla i zaoferować możliwość odczucia relaksu i komfortu również poza mieszkaniem.

Bliskość tzw. „Klina Wojszyckiego” – sąsiedztwo z terenami przeznaczonymi na zieleń parkową połączoną z funkcjami sportowymi to jeden z kluczowych elementów przesądzających o atrakcyjności lokalizacji osiedla, gwarantującej ciszę i możliwość aktywnego wypoczynku na łonie natury.

Wysoki Standard

Wysoki standard budynków i mieszkań: Na osiedlu zaprojektowano lokale o kondygnacjach od 2,8m do 3m, z dużymi oknami i przeszkleniami, o doskonałych parametrach termoizolacyjnych. Ściany budynków murowane będą z bloczków silikatowych z dbałością o wyizolowanie akustyczne sąsiadujących ze sobą mieszkań. Ogrzewanie gazowe, piony kominkowe, rolety elektryczne zewnętrzne, bramy automatyczne – to tylko przykłady rozlicznych udogodnień projektowych zaplanowanych na osiedlu.

Standard wykończenia
Cennik prac dodatkowych

Niezależne, indywidualne wejście do mieszkań

Osobne wejścia do każdego z lokali, bez konieczności dzielenia klatki schodowej z sąsiadami podnosi w sposób istotny komfort i intymność życia przyszłych mieszkańców.

Niższy czynsz

Niskie czynsze, które wynikają z braku wspólnych klatek schodowych stanowią duże udogodnienie dla naszych Klientów, w ramach czynszów opłacane są składki na utrzymanie dróg (sprzątanie, odśnieżanie), terenów zielonych i urządzeń wspólnych, oświetlenie osiedla, wywózkę śmieci, fundusz remontowy, ubezpieczenie i wynagrodzenie zarządcy (zwykle łączne opłaty nie przekraczają 1,5zł / za metr kwadratowy lokalu).

Twój ogród

Duże ogrody o powierzchniach od 86 do 259 m kw. oznaczają dla Klientów niezliczone możliwości aranżacyjne, mogą w nich spełniać swe pasje ogrodnicze, odpoczywać, spędzać czas z rodziną i znajomymi, a także zorganizować bezpieczną zabawę dla dzieci. Zagospodarowane i obsadzone przez Klientów ogrody podniosą również atrakcyjność widoku z salonu.

Zapytaj o ofertę

lokali na osiedlu „Willove” przy ulicy Granitowej we Wrocławiu
Administratorem danych osobowych, tj. podmiotem decydującym o celach i sposobach przetwarzania danych, jest TPR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA z siedzibą we Wrocławiu.


Youtube